Płytka podłogowa Akila Lux Blue Lappato 60×60 Azteca

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 60 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 60 cm x 60 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 3 szt = 1.08 m2 |
| sztm2 | 3.000000 |
| Ilość na palecie | 51.84 |
| Ilość w warstwie | 1.08 |
| Ilość w kartonie | 0.36 |
| Styl | Hiszpański |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Salon |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Tonalność | V1 |
| Powierzchnia | Lappato |
| Producent | Azteca |
| Kraj pochodzenia | Hiszpania |
| Gatunek | 1 |
149,00 zł / m2 1 opakowanie to 1,08 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 149,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
