Płytka podłogowa Akila Lux Super White Lappato 60×120 Azteca

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 × 60 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 120 cm x 60 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.44 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 1.44 |
| Ilość w kartonie | 0.72 |
| Styl | Hiszpański |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Salon |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Tonalność | V1 |
| Powierzchnia | Lappato |
| Producent | Azteca |
| Kraj pochodzenia | Hiszpania |
| Gatunek | 1 |
159,00 zł / m2 1 opakowanie to 1,44 m2
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 159,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
