Azulejos Benadresa glazura Kingstone Ash mat 33.3×100
Płytka Dekoracyjna Freccia Kingstone Grey mat 33.3×100 Azulejos Benadresa
138,00 zł m2
Płytka Dekoracyjna Freccia Kingstone Ash mat 33.3×100 Azulejos Benadresa
138,00 zł m2
Płytka Dekoracyjna Freccia Kingstone Cream mat 33.3×100 Azulejos Benadresa
138,00 zł m2
Azulejos Benadresa glazura Kingstone Grey mat 33.3×100
134,00 zł m2
Azulejos Benadresa glazura Kingstone Cream mat 33.3×100
134,00 zł m2

| Waga | 21,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 × 33,3 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 100 cm x 33.3 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 4 szt = 1.33 m2 |
| sztm2 | 4.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 1.33 |
| Ilość w kartonie | 0.3325 |
| Styl | Hiszpański |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Salon |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Tonalność | V4 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Nie |
| Producent | Azulejos Benadresa |
| Kraj pochodzenia | Hiszpania |
Dostępność: na zamówienie Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h z informacją o planowanym terminie realizacji.
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 134,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
