Besco Wanna Akrylowa Intrica Slim 150×75 WAIN-150-SL
Podstawowe cechy produktu:
Wymiar: 150 cm x 75 cm
Pomieszczenie: Łazienka
Producent: Besco
Kraj pochodzenia: Polska
SKU: WAIN-150-SL

| Waga | 36 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 × 75 cm |
| Jednostka | szt |
| Wymiar | 150 cm x 75 cm |
| sztm2 | 0.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 0 |
| Ilość w kartonie | 1 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Kolorystyka | Biel |
| Producent | Besco |
| Kraj pochodzenia | Polska |
1165,00 zł / szt.
Dostępność: na zamówienie Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h z informacją o planowanym terminie realizacji.
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 1165,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707