Płytka podłogowa drewnopodobna Arbaro Oro 19.3×120 Ceramica Limone
Stopnica drewnopodobna V-Shape Arbaro Nugat 32×139.7 Ceramica Limone
312,90 zł / szt
Stopnica drewnopodobna V-Shape Arbaro Desert 32×139.7 Ceramica Limone
312,90 zł / szt
Płytka podłogowa drewnopodobna Arbaro Brown 19.3×120 Ceramica Limone
111,90 zł m2
Płytka podłogowa drewnopodobna Arbaro Nugat 19.3×120 Ceramica Limone
111,90 zł m2
Płytka podłogowa drewnopodobna Arbaro Desert 19.3×120 Ceramica Limone
111,90 zł m2

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 × 19,3 cm |
| Jednostka | m2 |
| Grubość | 8 mm |
| Wymiar | 120 cm x 19.3 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 5 szt = 1.16 m2 |
| sztm2 | 5.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 1.16 |
| Ilość w kartonie | 0.232 |
| Kolekcja produktowa | Arbaro |
| Styl | Industrialny |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Brązy |
| Tonalność | V3 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Ceramica Limone |
| Efekt | Drewna |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: zł
Poprzednia najniższa cena: 111,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
