Płytka podłogowa Ash White 119.7×119.7 Ceramica Limone

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 119,7 × 119,7 × 0,6 cm |
| Jednostka | m2 |
| Grubość | 0.6 cm |
| Wymiar | 119.7 cm x 119.7 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 2.87 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 68.88 |
| Ilość w warstwie | 2.87 |
| Ilość w kartonie | 1.44 |
| Styl | Industrialny |
| Pomieszczenie | Salon |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Ceramica Limone |
| Efekt | Betonu |
| Kraj pochodzenia | Polska |
151,00 zł / m2 1 opakowanie to 2,87 m2
Dostępność: mała ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: zł
Poprzednia najniższa cena: 151,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
