Płytka podłogowa Babilon Beige Lappato 60×120 Ceramica Limone

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 × 60 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 120 cm x 60 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.44 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 1.44 |
| Ilość w kartonie | 0.72 |
| Styl | Hiszpański |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Beże |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Lappato |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Ceramica Limone |
| Kraj pochodzenia | Hiszpania |
| Gatunek | 1 |
169,90 zł / m2 1 opakowanie to 1,44 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: zł
Poprzednia najniższa cena: 169,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
