Ceramica Limone gres Bosque Brown 15.5×62

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 62 × 15,5 cm |
| Wymiar | 62 cm x 15.5 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 13 szt = 1.15 m2 |
| sztm2 | 13.000000 |
| Ilość na palecie | 73.6 |
| Ilość w warstwie | 1.15 |
| Ilość w kartonie | 0.0958 |
| Kolekcja produktowa | Bosque |
| Styl | Skandynawski |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Brązy |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Ceramica Limone |
| Efekt | Drewna |
| Kraj pochodzenia | Polska |
73,99 zł / m2 1 opakowanie to 1,15 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: zł
Poprzednia najniższa cena: 73,99 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
