Ceramica Limone gres Connor Beige 59.7×119.7
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Długość [mm] | 1197 mm |
| Szerokość [mm] | 597 mm |
| Powierzchnia | Mat |
| Rektyfikacja | Tak |
| Jednostka | m2 |
| Kolorystyka | Beże |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.43 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 1.43 |
| Ilość w kartonie | 0.715 |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Ceramica Limone |
| Kraj pochodzenia | Polska |
109,90 zł / m2 1 opakowanie to 1,43 m2
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: zł
Poprzednia najniższa cena: 109,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
