Płytka podłogowa Estello Grey Mat 59.7×119.7 ET12 Ceramica Limone
Płytka podłogowa Estello Grey Mat 59.7×59.7 ET12 Ceramica Limone
94,90 zł m2
Płytka podłogowa Estello Verde Mat 59.7×119.7 ET08 Ceramica Limone
113,90 zł m2
Płytka podłogowa Estello Verde Mat 59.7×59.7 ET08 Ceramica Limone
94,90 zł m2
Płytka podłogowa Estello Antracyt Mat 59.7×119.7 ET13 Ceramica Limone
113,90 zł m2
Płytka podłogowa Estello Antracyt Mat 59.7×59.7 ET13 Ceramica Limone
94,90 zł m2

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 119,7 × 59,7 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 119.7 cm x 59.7 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.44 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 1.44 |
| Ilość w kartonie | 0.72 |
| Styl | Industrialny |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Szarości |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 5 |
| Producent | Ceramica Limone |
| Efekt | Kamienia |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: zł
Poprzednia najniższa cena: 113,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
