Płytka podłogowa Hera Brown Mat 59.7×59.7 HR04 Ceramica Limone

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 59,7 × 59,7 × 0,85 cm |
| Jednostka | m2 |
| Grubość | 0.85 cm |
| Wymiar | 59.7 cm x 59.7 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 4 szt = 1.44 m2 |
| sztm2 | 4.000000 |
| Ilość na palecie | 43.2 |
| Ilość w warstwie | 1.44 |
| Ilość w kartonie | 0.36 |
| Styl | Minimalistyczny |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Brązy |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Ceramica Limone |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
94,90 zł / m2 1 opakowanie to 1,44 m2
Dostępność: mała ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: zł
Poprzednia najniższa cena: 94,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
