Płytka podłogowa Katania Dark Grey Mat 59.7×119.7 Ceramica Limone

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 119,7 × 59,7 × 0,8 cm |
| Jednostka | m2 |
| Grubość | 0.8 cm |
| Wymiar | 119.7 cm x 59.7 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.43 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 47.19 |
| Ilość w warstwie | 1.43 |
| Ilość w kartonie | 0.715 |
| Kolekcja produktowa | Katania |
| Styl | Industrialny |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Technologia | Gres podbarwiany w masie |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Szarości |
| Tonalność | V2 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 3 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Ceramica Limone |
| Efekt | Kamienia |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
113,90 zł / m2 1 opakowanie to 1,43 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: zł
Poprzednia najniższa cena: 113,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
