Płytka podłogowa Laris Blanco Lappato 80×80 Ceramica Limone

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 × 80 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 80 cm x 80 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.25 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 61.25 |
| Ilość w warstwie | 1.25 |
| Ilość w kartonie | 0.625 |
| Kolekcja produktowa | Laris |
| Styl | Glamour |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Szarości |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Lappato |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Ceramica Limone |
| Kraj pochodzenia | Hiszpania |
| Gatunek | 1 |
147,00 zł / m2 1 opakowanie to 1,25 m2
Dostępność: mała ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: zł
Poprzednia najniższa cena: 147,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
