Płytka podłogowa Qubus Beige Mat 60×60 Ceramica Limone
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 60 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 60 cm x 60 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 5 szt = 1.8 m2 |
| sztm2 | 5.000000 |
| Ilość na palecie | 54 |
| Ilość w warstwie | 1.8 |
| Ilość w kartonie | 0.36 |
| Kolekcja produktowa | Qubus |
| Styl | Minimalistyczny |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Beże |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Ceramica Limone |
| Gatunek | 1 |
73,50 zł / m2 1 opakowanie to 1,8 m2
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: zł
Poprzednia najniższa cena: 73,50 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707