Płytka podłogowa drewnopodobna Tablero Cream 19.3×120 Ceramica Limone

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 × 19,3 × 0,8 cm |
| Jednostka | m2 |
| Grubość | 0.8 cm |
| Wymiar | 120 cm x 19.3 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 5 szt = 1.16 m2 |
| sztm2 | 5.000000 |
| Ilość na palecie | 55.68 |
| Ilość w warstwie | 1.16 |
| Ilość w kartonie | 0.232 |
| Styl | Industrialny |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Technologia | Gres podbarwiany w masie |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Tonalność | V3 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Ceramica Limone |
| Efekt | Drewna |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
107,41 zł / m2 1 opakowanie to 1,16 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: zł
Poprzednia najniższa cena: 107,41 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
