Płytka podłogowa Town Beige 30×60 Ceramica Limone

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 30 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 60 cm x 30 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 6 szt = 1.08 m2 |
| sztm2 | 6.000000 |
| Ilość na palecie | 51.84 |
| Ilość w warstwie | 1.08 |
| Ilość w kartonie | 0.18 |
| Kolekcja produktowa | Town |
| Styl | Minimalistyczny |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Beże |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Ceramica Limone |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
78,90 zł / m2 1 opakowanie to 1,08 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: zł
Poprzednia najniższa cena: 78,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
