Płytka tarasowa Town Grey 120x60x2 Ceramica Limone

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 × 60 × 2 cm |
| Jednostka | m2 |
| Grubość | 2 cm |
| Wymiar | 120 cm x 60 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 1 szt = 0.72 m2 |
| sztm2 | 1.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 0.72 |
| Ilość w kartonie | 0.72 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Szarości |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Ceramica Limone |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
185,90 zł / m2 1 opakowanie to 0,72 m2
Dostępność: na zamówienie Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h z informacją o planowanym terminie realizacji.
Koszt dostawy od: zł
Poprzednia najniższa cena: 185,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
