Płytka elewacyjna gładka Rot 24.5×6.5 Cerrad

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24,5 × 6,5 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 24.5 cm x 6.5 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 32 szt = 0.5 m2 |
| sztm2 | 32.000000 |
| Ilość na palecie | 84 |
| Ilość w warstwie | 0.5 |
| Ilość w kartonie | 0.0156 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
| Rektyfikacja | Nie |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Cerrad |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
| Grubość | 0,65 cm |
49,00 zł / m2 1 opakowanie to 0,5 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 49,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
