Płytka podłogowa Auric Grey 59.7×59.7 Cerrad
Płytka podłogowa Auric Light Grey 59.7×119.7 Cerrad
106,90 zł m2
Płytka podłogowa Auric Grey 59.7×119.7 Cerrad
106,90 zł m2
Płytka podłogowa Auric Graphite 59.7×119.7 Cerrad
106,90 zł m2
Płytka podłogowa Auric Graphite 59.7×59.7 Cerrad
82,00 zł m2
Płytka podłogowa Auric Light Grey 59.7×59.7 Cerrad
82,00 zł m2

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 59,7 × 59,7 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 59,7×59,7 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 4 szt = 1.43 m2 |
| sztm2 | 4.000000 |
| Ilość na palecie | 45.76 |
| Ilość w warstwie | 1.43 |
| Ilość w kartonie | 0.3575 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Salon |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Szarości |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Cerrad |
| Efekt | Kamienia |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
| Kolor | Grey |
Dostępność: mała ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 82,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
