Płytka podłogowa Endless Time Rust Silky Cristal Lappato 59.7×59.7 Cerrad

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 59,7 × 59,7 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 59,7×59,7 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 4 szt = 1.43 m2 |
| sztm2 | 4.000000 |
| Ilość na palecie | 45.76 |
| Ilość w warstwie | 1.43 |
| Ilość w kartonie | 0.3575 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Salon |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Brązy |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Lappato |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Cerrad |
| Efekt | Betonu |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
| Grubość | 0.8 cm |
| Kolekcja | Endless Time |
119,00 zł / m2 1 opakowanie to 1,43 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 119,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
