Płytka podłogowa drewnopodobna Mattina Sabbia 19.3×120.2 Cerrad
Płytka podłogowa drewnopodobna Mattina Beige 19.3×120.2 Cerrad
100,43 zł m2
Płytka podłogowa drewnopodobna Mattina Marrone 19.3×120.2 Cerrad
100,43 zł m2
Płytka podłogowa drewnopodobna Mattina Grigio 19.3×120.2 Cerrad
100,43 zł m2
Płytka podłogowa drewnopodobna Mattina Bianco 19.3×120.2 Cerrad
100,43 zł m2

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120,2 × 19,3 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 120.2 cm x 19.3 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 5 szt = 1.16 m2 |
| sztm2 | 5.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 1.16 |
| Ilość w kartonie | 0.232 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Cerrad |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
| Kolor | Sabbia |
| Grubość [mm] | 8 mm |
100,43 zł / m2 1 opakowanie to 1,16 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 100,43 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
