Płytka podłogowa Softcement Graphite Poler 59.7×119.7 Cerrad
Płytka podłogowa Softcement White mat 59.7×119.7 Cerrad
113,83 zł m2
Płytka podłogowa Softcement Silver mat 59.7×119.7 Cerrad
113,83 zł m2
Płytka podłogowa Softcement White Poler 59.7×119.7 Cerrad
167,43 zł m2
Płytka podłogowa Softcement Silver Poler 59.7×119.7 Cerrad
167,43 zł m2
Płytka podłogowa Softcement Graphite mat 59.7×119.7 Cerrad
113,83 zł m2

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 119,7 × 59,7 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 119.7 cm x 59.7 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.43 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 1.43 |
| Ilość w kartonie | 0.715 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Połysk |
| Klasa ścieralności | PEI 3 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Cerrad |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
| Grubość | 0.8 cm |
| Kolor | Graphite |
Dostępność: mała ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 167,43 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
