Płytka elewacyjna Cerros Grafit 7.4×30 Cerrad

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 7,4 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 30 cm x 7.4 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 22 szt = 0.48 m2 |
| sztm2 | 22.000000 |
| Ilość na palecie | 46.08 |
| Ilość w warstwie | 0.48 |
| Ilość w kartonie | 0.0222 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Technologia | Klinkier |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Rodzaj materiału | Płytka ścienna |
| Rektyfikacja | Nie |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Cerrad |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
| Grubość | 0.9 cm |
| Kolor | Graphite |
78,99 zł / m2 1 opakowanie to 0,48 m2
Dostępność: na zamówienie Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h z informacją o planowanym terminie realizacji.
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 78,99 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
