Parapet Brązowy 24.5×13.5 połysk Cerrad
| Waga | 1,035 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Grubość [mm] | 13 mm |
| Długość [mm] | 245 mm |
| Szerokość [mm] | 135 mm |
| Kolor | Brown |
| Wykończenie | Połysk |
| Rektyfikacja | Nie |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
| Mrozoodporność | Tak |
| Jednostka | szt |
| sztm2 | 0.000000 |
| Ilość na palecie | 1200 |
| Ilość w warstwie | 20 |
| Ilość w kartonie | 1 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Producent | Cerrad |
| Kraj pochodzenia | Polska |
4,00 zł / szt.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 4,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
