Parapet Burgund Mat 30×14.8 Cerrad

| Waga | 1,3909 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Grubość [mm] | 13 mm |
| Długość [mm] | 300,00 mm |
| Szerokość [mm] | 148 mm |
| Powierzchnia | Mat |
| Rektyfikacja | Nie |
| Kolor | Burgund |
| Jednostka | szt |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
| Mrozoodporność | Tak |
| Wysyłka | Paleta |
| Producent | Cerrad |
| Kraj pochodzenia | Polska |
3,70 zł / szt.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 3,70 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
