Płytka podłogowa drewnopodobna Listria Sabbia 80×17.5 Cerrad

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 × 17,5 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 80 cm x 17.5 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 10 szt = 1.4 m2 |
| sztm2 | 10.000000 |
| Ilość na palecie | 67.2 |
| Ilość w warstwie | 1.4 |
| Ilość w kartonie | 0.14 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Rektyfikacja | Nie |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 4 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Cerrad |
| Efekt | Drewna |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
| Grubość | 0.8 cm |
| Kolor | Sabbia |
69,00 zł / m2 1 opakowanie to 1,4 m2
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 69,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
