Deante Bateria umywalkowa Silia Nero BQS_N20M

| Waga | 2,5 kg |
|---|---|
| Wysokość baterii | 179 mm |
| Zasięg wylewki | 110 mm |
| Wylewka | Stała |
| Wersja baterii | Jednootworowa |
| Rodzaj regulacji | Jednouchwytowa |
| Montaż | Stojący |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Wysyłka | Kurier |
| Producent | Deante |
| Kolor | Nero |
507,58 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 169 zł
Poprzednia najniższa cena: 507,58 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
