Płytka ścienna Credo Brown 30.8×60.8 Domino
Płytka podłogowa Credo Beige 59.8×59.8 Domino
86,35 zł m2
Płytka podłogowa Credo Brown 59.8×59.8 Domino
86,35 zł m2
Płytka dekoracyjna ścienna Credo Geo 30.8×60.8 Domino
60,75 zł / szt
Płytka dekoracyjna ścienna Credo Lines 30.8×60.8 Domino
53,58 zł / szt
Płytka ścienna Credo Beige 30.8×60.8 Domino
57,56 zł m2

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60,8 × 30,8 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 60.8 cm x 30.8 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 6 szt = 1.12 m2 |
| sztm2 | 6.000000 |
| Ilość na palecie | 44.8 |
| Ilość w warstwie | 1.12 |
| Ilość w kartonie | 0.1867 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Kolorystyka | Brązy |
| Rodzaj materiału | Płytka ścienna |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Nie |
| Producent | Domino |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 57,56 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
