Płytka podłogowa Credo Brown 59.8×59.8 Domino
Płytka ścienna Credo Brown 30.8×60.8 Domino
57,56 zł m2
Płytka podłogowa Credo Beige 59.8×59.8 Domino
86,35 zł m2
Płytka dekoracyjna ścienna Credo Geo 30.8×60.8 Domino
60,75 zł / szt
Płytka dekoracyjna ścienna Credo Lines 30.8×60.8 Domino
53,58 zł / szt
Płytka ścienna Credo Beige 30.8×60.8 Domino
57,56 zł m2

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 59,8 × 59,8 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 59.8 cm x 59.8 cm |
| sztm2 | 0.000000 |
| Ilość na palecie | 53.7 |
| Ilość w warstwie | 0 |
| Ilość w kartonie | 0.3575 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Brązy |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 3 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | Domino |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Gatunek | 1 |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 86,35 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
