Płytka podłogowa Hermitage Silver Poler 60×120 Ecoceramic
Podstawowe cechy produktu:
Wymiar: 120 cm x 60 cm
Styl: Industrialny
Pomieszczenie: Salon
Zastosowanie: Wewnątrz
Powierzchnia: Poler
Producent: Ecoceramic
Kraj pochodzenia: Hiszpania
Waga: 30 kg
SKU: ECOCERAM4
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 × 60 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 120 cm x 60 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.44 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 1.44 |
| Ilość w kartonie | 0.72 |
| Styl | Industrialny |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Salon |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Tonalność | V3 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Poler |
| Producent | Ecoceramic |
| Kraj pochodzenia | Hiszpania |
| Gatunek | 1 |
119,00 zł / m2 1 opakowanie to 1,44 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 119,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707