Emporia Bari New umywalka nablatowa 50x39x14 LT-2195

| Waga | 11 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 × 39 cm |
| Jednostka | szt |
| Wymiar | 50 cm x 39 cm |
| sztm2 | 0.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 0 |
| Ilość w kartonie | 1 |
| Wysyłka | Kurier |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Producent | Emporia |
442,90 zł / szt.
Dostępność: mała ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 442,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
