Emporia Miska wisząca Nox 49×37 cm Beż mat 0114-MDB

| Waga | 11 kg |
|---|---|
| Rozmiar | 49×37 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Deska wolnoopadająca | W komplecie |
| Rodzaj miski | Bezrantowa |
| Montaż | Wiszący |
| Wykończenie | Matowe |
| Producent | Emporia |
| Kolor | Beżowy |
1649,00 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 0 zł
Poprzednia najniższa cena: 1649,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
