Emporia Sense F ścianka boczna F88 wysokość 195 cm SENSIF88-1B

| Waga | 36 kg |
|---|---|
| Wysokość | 195 cm |
| Szerokość | 88 cm |
| Zakres regulacji | 88 – 91 cm |
| Typ | Ścianka stała ( z możliwością odwrócenia ) |
| Grubość szkła | Hartowane 6 mm |
| Powłoka szkła | Easy Clean |
| Rodzaj szkła | Przezroczyste |
| Kolor profili | Srebrny |
| Wykończenie profilu | Połysk |
| Montaż | Na brodziku lub bezpośrednio na posadzce z odpływem liniowym |
| Producent | Emporia |
1193,00 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 0 zł
Poprzednia najniższa cena: 1193,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
