Emporia Sense H Walk-In 80 cm wysokość 200 cm profil czarny mat SENSIH80-1H

| Waga | 36 kg |
|---|---|
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Zakres regulacji | 77 – 80 cm |
| Typ | Walk-In ( z możliwością odwrócenia ) |
| Grubość szkła | Hartowane 8 mm |
| Powłoka szkła | Easy Clean |
| Rodzaj szkła | Przezroczyste |
| Długość drążka stabilizującego | 120 cm |
| Kolor profili | Czarny |
| Wykończenie profilu | Matowe |
| Montaż | Na brodziku lub bezpośrednio na posadzce z odpływem liniowym |
| Producent | Emporia |
2327,00 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 0 zł
Poprzednia najniższa cena: 2327,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
