Emporia Sense R kabina półokrągła asymetryczna 90×80 cm cm wysokość 195 cm SENSIR8090-1B

| Waga | 36 kg |
|---|---|
| Wysokość | 195 cm |
| Wersja kabiny | Asymetryczna ( z możliwością odwrócenia ) |
| Zakres regulacji | 77- 80 x 87-90 cm |
| Szerokość wejścia | 48 cm |
| Powłoka szkła | Easy Clean |
| Rodzaj uchwytu | Płaski ze stali nierdzewnej |
| Grubość szkła | Hartowane 6 mm |
| Kolor profili | Srebrny |
| Rodzaj szkła | Przezroczyste |
| Brodzik | 78,5-81,5 x 88,5-91,5 cm |
| Promień | R55 |
| Rolki łożyskowane | Podwójne |
| Producent | Emporia |
| Montaż | Na brodziku |
2620,00 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 0 zł
Poprzednia najniższa cena: 2620,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
