Emporia Sense S drzwi składane S85 wysokość 195 cm SENSIS85-1B

| Waga | 36 kg |
|---|---|
| Producent | Emporia |
| Wysokość | 195 cm |
| Typ drzwi | Składane |
| Regulowane zawiasy | Tak |
| Zakres regulacji | 85 – 91 cm |
| Szerokość wejścia | 66 cm |
| Rodzaj uchwytu | Płaski ze stali nierdzewnej |
| Grubość szkła | Hartowane 6 mm |
| Rodzaj szkła | Przezroczyste |
| Powłoka szkła | Easy Clean |
| Kolor profili | Srebrny |
| Wykończenie profilu | Połysk |
| Uszczelka magnetyczna | W komplecie |
| Możliwość odwrócenia | Lewe/prawe |
2620,00 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 0 zł
Poprzednia najniższa cena: 2620,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
