Emporia Umywalka nablatowa Rosie 53x37x13.5 8588A

| Waga | 36 kg |
|---|---|
| Długość [mm] | 530,00 mm |
| Szerokość [mm] | 370,00 mm |
| Wysokość [mm] | 135,00 mm |
| Kolekcja | Rosie |
| Materiał | Ceramika |
| Kolor | Biały |
| Wykończenie | Połysk |
509,90 zł / szt.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 509,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
