Emporia Umywalka nablatowa Rosie ciemny szary 53x37x13.5 8588A-MDG
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Długość [mm] | 530,00 mm |
| Szerokość [mm] | 370,00 mm |
| Wysokość [mm] | 135,00 mm |
| Materiał | Ceramika |
| Kolor | Dark Grey |
| Wykończenie | Matowe |
| Nakładka na korek w kolorze | W komplecie |
| Kolekcja | Rosie |
| Producent | Emporia |
729,00 zł / szt.
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 0 zł
Poprzednia najniższa cena: 729,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
0 opinii
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
0 z 0 recenzji
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
