Emporia Wanna wolnostojąca Alia 140x70x61.5 ALIA0001

| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiar | 140×70 cm |
| Wysokość | 61,5 cm |
| Materiał | Kompozyt |
| Powłoka | Snow White |
| Syfon w komplecie | Tak |
| Korek w komplecie | Tak |
| Przelew | Wanna bez przelewu |
| Typ wanny | Wolnostojąca |
| Wykończenie | Połysk |
| Kolor | Biały |
5550,90 zł / szt.
Dostępność: mała ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 0 zł
Poprzednia najniższa cena: 5550,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
