Płytka podłogowa drewnopodobna Fapnest Maple Mat 20×120 Fap Ceramiche
Podstawowe cechy produktu:
Wymiar: 120 cm x 20 cm
Styl: Skandynawski
Pomieszczenie: Salon
Antypoślizgowość: R9
Zastosowanie: Na zewnątrz/Wewnątrz
Powierzchnia: Mat
Producent: FAP Ceramiche
Waga: 25 kg
SKU: FAP-NS-001
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 × 20 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 120 cm x 20 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 6 szt = 1.44 m2 |
| sztm2 | 6.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 1.44 |
| Ilość w kartonie | 0.24 |
| Styl | Skandynawski |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Salon |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Tonalność | V3 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Tak |
| Producent | FAP Ceramiche |
| Efekt | Drewna |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Gatunek | 1 |
169,00 zł / m2 1 opakowanie to 1,44 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 169,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707