Florim Reves De Rex Reve Noisette Matte 120x120x0.6 769905

| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Grubość | 6 mm |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Powierzchnia | Mat |
| Rektyfikacja | Tak |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 2.88 m2 |
| Kolorystyka | Beż / Brąz |
| Mrozoodporność | Tak |
| Efekt | Kamienia |
| Kolekcja | Reves |
| Pomieszczenie | Salon |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Rozmiar | 120×120 cm |
| Materiał | Gres |
| Wysyłka | Transport |
| Producent | Florim |
| Kolor | Noisette |
329,00 zł / m2 1 opakowanie 2,88 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 169 zł
Poprzednia najniższa cena: 329,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
0 opinii
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
0 z 0 recenzji
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
