Gres De Aragon Cokolik prosty Mytho Rubino 8×33
Gres De Aragon Terakota Mytho Rubino 33×50
99,00 zł m2
Gres De Aragon Stopnica Mytho Rubino 33×50
59,00 zł / szt
Gres De Aragon Stopnica narożna Mytho Rubino33x33
139,00 zł / szt
Gres De Aragon Cokolik lewy Mytho Rubino
19,00 zł / szt
Gres De Aragon Cokolik prawy Mytho Rubino
19,00 zł / szt
Gres De Aragon Terakota Mytho Rubino 33×33
99,00 zł m2
Gres De Aragon Stopnica Mytho Rubino 33×33
39,00 zł / szt

| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Gatunek | 1 |
| Jednostka | szt |
| sztm2 | 0.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 0 |
| Ilość w kartonie | 1 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Rektyfikacja | Nie |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 3 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Kraj pochodzenia | Hiszpania |
| Grubość | 16 mm |
| Długość [mm] | 325,00 mm |
| Szerokość [mm] | 80,00 mm |
Dostępność: na zamówienie Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h z informacją o planowanym terminie realizacji.
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 9,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
