Gres De Aragon Terakota Albany Teka 33×33
Gres De Aragon cokół prosty Albany Teka 8×33
6,90 zł / szt
Gres De Aragon Stopnica prosta Albany Teka 33×33
39,00 zł / szt
Gres De Aragon cokół prosty Albany Teka 8×25
5,90 zł / szt
Gres De Aragon cokół lewy Albany Teka
19,00 zł / szt
Gres De Aragon Stopnica prosta Albany Teka 25×33
39,00 zł / szt
Gres De Aragon Terakota Albany Teka 25×25
109,00 zł m2
Gres De Aragon Stopnica narożna Albany Teka 33×33
129,00 zł / szt

| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Jednostka | m2 |
| Ilość w Opakowaniu | 6 szt = 0.66 m2 |
| Grubość | 16 mm |
| Długość [mm] | 325,00 mm |
| Szerokość [mm] | 325,00 mm |
| sztm2 | 6.000000 |
| Ilość na palecie | 42.62 |
| Ilość w warstwie | 0.66 |
| Ilość w kartonie | 0.11 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Rektyfikacja | Nie |
| Powierzchnia | Mat |
| Klasa ścieralności | PEI 2 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Kraj pochodzenia | Hiszpania |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 99,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
