Gres De Aragon Terakota Jasper Rojo 33×33

| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Jednostka | m2 |
| Ilość w Opakowaniu | 6 szt = 0.66 m2 |
| sztm2 | 6.000000 |
| Ilość na palecie | 42.62 |
| Ilość w warstwie | 0.66 |
| Ilość w kartonie | 0.11 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Antypoślizgowość | R11 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Rektyfikacja | Nie |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Tak |
| Kraj pochodzenia | Hiszpania |
| Grubość | 16 mm |
| Szerokość [mm] | 325,00 mm |
| Długość [mm] | 325,00 mm |
119,00 zł / m2 1 opakowanie to 0,66 m2
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 119,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
