Gres Manhatan Bianco Poler 60×60
Podstawowe cechy produktu:
Wymiar: 60 cm x 60 cm
Pomieszczenie: Łazienka
Technologia: Gres szkliwiony
Zastosowanie: Na zewnątrz/Wewnątrz
Powierzchnia: Połysk
Kraj pochodzenia: Indie
SKU: MANHATT
| Waga | 20,14 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 60 cm |
| Jednostka | m2 |
| Wymiar | 60 cm x 60 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 4 szt = 1.44 m2 |
| sztm2 | 4.000000 |
| Ilość na palecie | 0 |
| Ilość w warstwie | 1.44 |
| Ilość w kartonie | 0.36 |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Technologia | Gres szkliwiony |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Kolorystyka | Szarości |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Kraj pochodzenia | Indie |
119,00 zł / m2 1 opakowanie to 1,44 m2
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 119,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707