Gres Marquina Black Mat 60×120
Podstawowe cechy produktu:
Grubość: 0.9 cm
Wymiar: 120 cm x 60 cm
Styl: Black&White
Antypoślizgowość: R9
Zastosowanie: Na zewnątrz/Wewnątrz
Powierzchnia: Mat
Kraj pochodzenia: Włochy
Waga: 25 kg
SKU: ENERG4
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 × 60 × 0,9 cm |
| Jednostka | m2 |
| Grubość | 0.9 cm |
| Wymiar | 120 cm x 60 cm |
| Ilość w Opakowaniu | 2 szt = 1.44 m2 |
| sztm2 | 2.000000 |
| Ilość na palecie | 50.4 |
| Ilość w warstwie | 1.44 |
| Ilość w kartonie | 0.72 |
| Styl | Black&White |
| Wysyłka | Półpaleta |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz/Wewnątrz |
| Tonalność | V2 |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Mrozoodporność | Tak |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
149,00 zł / m2 1 opakowanie to 1,44 m2
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 79 zł
Poprzednia najniższa cena: 149,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707