Grohe Essence 4-otworowa bateria wannowa stal nierdzewna 25251DC1
Grohe Essence Jednouchwytowa bateria do obsługi trzech wyjść wody stal nierdzewna 24169DC1
996,90 zł / szt
Grohe Essence bateria bidetowa rozmiar S stal nierdzewna 24178DC1
754,90 zł / szt
Grohe Essence bateria umywalkowa rozmiar XL stal nierdzewna 24170DC1
1 319,00 zł / szt
Grohe Essence Bateria umywalkowa rozmiar S stal nierdzewna 24172DC1
769,00 zł / szt
| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Zasięg wylewki | 197 mm |
| Wylewka | Stała |
| Głowica | GROHE SilkMove głowica ceramiczna 35 mm |
| Ogranicznik temperatury | Tak |
| Rodzaj dźwigni | metalowa |
| Wąż prysznicowy | metalowy wąż prysznicowy 2000 mm, chrom |
| Rodzaj węży | Giętkie węże przyłączeniowe |
| Zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym | Tak |
| Przełącznik | Wanna/prysznic |
| Rekomendowane ciśnienie | min. 1,0 bar |
| Wersja baterii | Wielootworowa |
| Rodzaj regulacji | Jednouchwytowa |
| Kolor | stal nierdzewna |
| Powłoka | GROHE Long-Life trwała powłoka |
| Wykończenie | Matowe |
| Ilość w kartonie | 1 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Producent | Grohe |
Dostępność: mała ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 3642,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707Twoja opinia
0.0/5
Informacja
W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących obsługi klienta (obsługi posprzedażowej, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
