Grohe Essence 4-otworowa bateria wannowa warm sunset 25251DA1

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Zasięg wylewki | 197 mm |
|---|---|
| Głowica | GROHE SilkMove głowica ceramiczna 35 mm |
| Ogranicznik temperatury | Tak |
| Powłoka | GROHE Long-Life trwała powłoka |
| Przełącznik | Wanna/prysznic |
| Wąż prysznicowy | metalowy 2000 mm, chrom |
| Rodzaj węży | Giętkie węże przyłączeniowe |
| Zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym | Tak |
| Rekomendowane ciśnienie | min. 1,0 bar |
| Kolor | warm sunset |
| Producent | Grohe |
| Wykończenie | Połysk |
3665,00 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 3665,00 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
