Grohe Essence bateria bidetowa Brushed Hard Graphite 32935AL1

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Montaż | Jednootworowy |
| Wysokość baterii | 147 mm |
| Zasięg wylewki | 111 mm |
| Rodzaj regulacji | Jednouchwytowa |
| Głowica | GROHE SilkMove ceramiczna 28 mm |
| Ogranicznik temperatury | Tak |
| Powłoka | GROHE Long-Life trwała powłoka |
| Korek w zestawie | metalowy zestaw odpływowy z drążkiem pociąganym 1 1/4" |
| Rekomendowane ciśnienie | min. 1,0 bar |
| Producent | Grohe |
| Kolor | brushed hard graphite |
859,90 zł / szt.
Dostępność: brak
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 859,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
