Grohe Essence bateria bidetowa chrom 24178001

| Okres gwarancji: | W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok). |
|---|---|
| Warunki gwarancji: | Pobierz kartę gwarancyjną |
| Waga | 8,5 kg |
|---|---|
| Wysokość baterii | 147 mm |
| Zasięg wylewki | 111 mm |
| Rodzaj regulacji | Jednouchwytowa |
| Montaż | Stojący |
| Głowica | GROHE SilkMove ceramiczna 28 mm |
| Ogranicznik temperatury | Tak |
| Powłoka | GROHE Long-Life trwała powłoka |
| GROHE Water Saving | mniejsze zużycie wody |
| Maksymalne natężenie przepływu | 5 l/min (przy 3 barach) |
| Perlator | z przegubem kulowym |
| Korek w zestawie | metalowy zestaw odpływowy z drążkiem pociąganym 1 1/4" |
| Rodzaj węży | Giętkie węże przyłączeniowe |
| Rekomendowane ciśnienie | min. 1,0 bar |
| Producent | Grohe |
| Kolor | Chrom |
594,90 zł / szt.
Dostępność: mała ilość
Wysyłka: 24h
Koszt dostawy od: 14 zł
Poprzednia najniższa cena: 594,90 zł.
Metody płatności:
Masz pytania?
Zadzwoń: 603 370 707
